Про проект

Інформаційний портал «Lebedyn.ORG». Ми пишемо про Лебедин і Лебединський район. Показуємо читачам картину дня, розповідаємо, чим живе місто і регіон.

Наші принципи:

Достовірність і чесність. Ми ретельно відбираємо джерела для новин та статей. Основний їх критерій – достовірність і авторитетність.

Неупередженість. Особисті погляди редакторів і журналістів залишаються за рамками готових матеріалів. Ми наводимо різні точки зору протилежних сторін.

Незалежність і незашкодження. Ми показуємо події такими, якими вони є. Ми не публікуємо матеріали з образами, проявами агресії і дискримінації, що порушують закони України.

Ясність і доступність. Ми намагаємося писати новини і статті доступною і зрозумілою мовою, які легко читаються, роз'яснюють складні питання.

Наша місія — оперативна, об’єктивна та незаангажована подача новин, цікавої та корисної глядачеві інформації.
Ми переконані, що доступ до новин має бути зручним і комфортним, саме тому телеканал у будь-який час можна дивитись.
Підпишись на наш офіційний YouTube-канал і ти завжди будеш в тренді – Давай жити разом!

Громадська платформа

Ми пропонуємо безкоштовне розміщення сайтів громадських установ на нашій платформі lebedyn.org. Це означає, що вам не потрібно розробляти сайт самостійно, це вже зроблено нами. Ви просто обираєте назву для власного сайту (<Ваша назва>.lebedyn.org), ми видаємо вам дані доступу модератора, і вам залишається тільки керувати змістом сайту через панель адміністрування. А про його працездатність ми подбаємо самі.

Ми розміщуємо сайти на нашій платформі безкоштовно. Це означає, що Вам не потрібно нічого платити за появу у Вашої організації сучасного за всіма стандартами сайту. Ви не купуєте зобов'язань і нічого не втрачаєте, працюючи з нами.

Ви можете прочитати цю статтю. А переконавшись в якості і сучасності продукту, подати заявку на підключення вашої організації.

Ви завжди можете зв'язатися з розробниками сайту, поставити запитання або внести пропозицію щодо вдосконалення проекту і його нової функціональності. На сторінці Конктакти ви знайдете номер телефону, адресу електронної пошти та форму зворотного зв'язку.”

З нами працюють:

Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва


“ТВОРЧА АСОЦІАЦІЯ АРТ-КЛУБ ЛЕБЕДИН”

Громадська організація “Місто 2.0”