Публічні фінанси Лебединських установ.

Перелік установ:

[su_subpages]

Модуль Е-дата дозволяє генерувати посилання як на конкретного розпорядника бюджетних коштів так і на місто з переліком усіх розпорядників. За замовчуванням перелік розпорядників береться з файлу Мережа – Державного казначейства, проте в міст є можливість підвантажити власний перелік розпорядників, оскільки в файлі мережа часом бувають неточності.  Якщо ви спочатку оберете конкретного розпорядника з випадаючого списку а потім натиснете “отримати код” то відповідно саме на цю організацію і буде налаштоване посилання.

Модуль має три режими функціонування:

1) Простий пошук – При виборі платника – модуль відображатиме інформацію від платника до всіх отримувачів. Є також можливість обрати отримувача бюджетних коштів та відслідкувати всіх платників які здійснювали на нього перекази.

2) Розширений пошук – Дозволяє обрати транзакції від конкретного платника до конкретного отримувача. Кнопка “В межах того ж регіону” дозволяє відфільтрувати з всеукраїнської мережі тільки розпорядників і отримувачів які знаходяться в географічних межах обраного населеного пункту! Слід зазначити, що в даному випадку мова йде не про адміністративну підпорядкованість а географічне розташування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

3) Кастомізоване налаштування – органи місцевого самоврядування, що користуються програмним забезпеченням “Відкритий бюджет” можуть завантажити свою власну вивірену Мережу.

При виборі платника модуль автоматично генерує топ-10 найбільших отримувачів переказів через систему казначейства. Слід зазначити що існує певне обмеження функціоналу щодо переказів на ФОП – оскільки ідентифікаційні номери платників податків (ІПН) є конфіденційною інформацією і шифрується казначейством, це спричиняє агрегування платежів на ФОП в одну групу. Втім натиснувши на групу фізичних осіб підприємців можна отримати перелік всіх транзакцій на всіх ФОП.сі вибірки доступні до зберігання в форматі .csv через кнопку “Експорт”.

Перелік установ:

[su_subpages]