Про порушення депутатської етики Олещенком, та шкільний автобус за 30%

0
1225

Цікаво розпочалася тридцять друга сесія з депутатського запиту ПОКАЗАНЕЦЬ Оксани Іванівни щодо порушення депутатської етики ОЛЕЩЕНКОМ Юрієм Вікторовичем (ви могли бачити онлайн трансляцію на Facebook).

[su_youtube url=”https://youtu.be/8ckENbVa_ts” width=”640″ height=”480″]

Як заявила Показанець, постійна брехня, напів правда та бруд який виливається зі сторінок “Лебедин онейр” є повним цинізмом та піаром однієї особи. Борець із корупцією перебуваючи на біржі праці, як безробітній, займається незаконною підприємницькою діяльністю та не сплачує податки. Надалі публікуємо документи, які нам надали. Спочатку Олещенко відхрещувався від інтернет ресурсів, але згодом зголосився що він є їх засновником але не адміністратором (і знову брехня, засновник  сторінки в FB або VK має повні права адміністратора і також може їх надавати третім особам). З усіх депутатів які висловили свою думку тільки одна підтримала Олещенка.

[metaslider id=1843]

З.І. Поки писалася стаття в інтернеті з’явилося цікаве голосування.

Ще одне цікаве питання було розглянуто на сесії про виділення субвенція обласному бюджету на придбання шкільного автобуса для підвезення учнів до шкіл міста Лебедина. Субвенція склала 534,4 тисяч гривень це 30% від загальної суми на придбання автобусу іншу надасть обласний бюджет близько 1,25 млн. гривень. Надіємося побачити новий шкільний автобус до кінця навчального року.

Нагадаємо про ситуацію яка склалася з учнями із села Червлене [su_post after=”>>>” post_id=”1513″].