Майже дві години чекала громада Лебединщини на приїзд міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова і голови Сумської облдержадміністрації Романа Грищенко. Під час очікування до громади зверталися керівники міста та району крім того до мікрофону підходили і пересічні громадяни. 

 

Міністр Олег Немчінов зазначив що, є можливість врахувати пропозиції Лебединської громади. «Ви не одні, подібні проблеми є у всіх. Є проблеми з розташуванням адміністративних центрів об’єднаних громад, проблеми з приєднанням невеликих міст до більших — немає нічого досконалого. Якщо громада має конструктив та ії підтримує голова ОДА, завжди треба іти назустріч».

Голова Сумської ОДА Роман Грищенко підтвердив, що  є можливість приєднати Лебединський район до Сумського. «У вівторок на профільному комітеті ВР ми будемо це доводити. Уже відбулася одна робоча група комітету, за участі представників Лебединського району, де нас запевнили, що за наявності всіх економічних обґрунтувань та підтверджень ми маємо надію на вирішення цього питання на нашу користь».

Тому будемо сподіватися на те,  що обіцянки можновладців, будуть виконані.