3 червня Сумська обласна державна адміністрація погодила проєкт постанови Міністерства розвитку громад і територій України «Про утворення та ліквідацію районів». Згідно нього Сумська область буде поділятися не на 18, а на 5 районів: Шосткинський, Роменський, Конотопський, Сумський і Охтирський. Лебединщину планується включити до складу Охтирського району.

            Це питання не одноразово підіймалося на різних щаблях влади, як місцевої так і державної. Остатньою домовленість було що на базі Лебединського району створюється об’єднана громада і вона входить до Сумського району, це була одна із умов створення громади. Але якимсь «дивним» чином в проекті постанови Лебединська ОТГ опиняється в Охтирському районі та нагадує межі виборчого округу, що наштовхує на думку про причетність до цього народного обранця.

            5 червня відбулася позачергова сесія Лебединської районної ради, де було прийнято звернення щодо утворення та ліквідації районів.

На сесії, крім депутатів районної  ради та сільських голів, були присутні депутати міської ради та міський голова. Хочеться зазначити що такої одностайності ніколи не зазначалося між районними та міськими керманичами. Одним із рішень було запросити мешканців міста та району на зустріч з народним депутатом, яка відбудеться 8 червня 2020 року о 12.00 біля Лебединської районної адміністрації за адресою Сумська 12.

            Часу на переписки та обговорення не залишилося, дане постанова виноситься на голосування Верхової ради 19 червня і тому тільки від  Нашої активної позиції залежить майбутнє Лебединщини.