Запрошуємо на виставку скульптури «Пластика Івана Кавалерідзе»

0
48

16 жовтня 2019 року Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва гостинно запрошує всіх охочих на відкриття виставки скульптури із колекції Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького «ПЛАСТИКА ІВАНА КАВАЛЕРІДЗЕ В УКРАЇНСЬКОМУ  МИСТЕЦЬКОМУ ПРОСТОРІ ХХ СТОЛІТТЯ».

Іван Петрович Кавалерідзе (1887–1978) – найзначніший український скульптор ХХ ст., який стояв у витоків формування національної скульптурної школи, надавши їй широкого європейського виміру своєю монументальною пластикою 1920-х рр.

Творча спадщина Майстра свідчить про те, що він реалізувався в усіх видах скульптури – монументальній, станковій, рельєфах, меморіальних дошках, мініатюрній пластиці, у багатьох з них Кавалерідзе став новатором у втіленні тих чи інших образів.

На виставці в Лебединському художньому музеї будуть представлені окремі станкові композиції та деякі проекти монументальних творів Майстра. Загалом, більше 20 скульптур, в т.ч. макет пам’ятника Тарасу Шевченку в Ромнах (1918).

Відвідати виставку «Пластика Івана Кавалерідзе в українському мистецькому просторі ХХ століття» із колекції Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького можна буде в Лебедині до 19 листопада 2019 року. Лебединський міський художній музей ім. Б.К. Руднєва знаходиться за адресою:  м. Лебедин, пл. Волі, 17, тел. 2-18-81. Графік роботи: вт.-пт.: з 08:00 до 17:15, сб. з 08:00 до 16:00. Вихідні: неділя та понеділок. Більше інформації на сайті музею – http://artmuseum.lebedyn.org/

Художній музей

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.