Місто шукає свій «логотип»

0
408

В Лебедині завершився конкурс дитячих малюнків «Емблема мого міста» на кращий туристичний логотип. Участь у конкурсі взяли учні навчальних закладів міста.

Координатор конкурсу – Сергій Воронов відзначив, що дуже приємно констатувати той факт, що наше місто багате на молоді таланти, які долучилися до конкурсу, а винагородою для переможців стане дводенна подорож до міста Києва, яку влаштовує для дітей Благодійний фонд імені Івана Григоровича Лозового.

До слова, з 20 грудня 2018 року усі роботи учасників конкурсу (52 роботи) можна переглянути в Лебединському міському художньому музеї ім. Б.К. Руднєва, де вони будуть виставлятися до 14 січня 2019 року. Першими гостями виставки стали учасники конкурсу та їх вчителі.

Привітав учасників конкурсу й Іван Лозовий, який зазначив, що давно вже не бачив такої кількості гарних робіт. «У багатьох конкурсантів є талант, індивідуальність та творчі здібності». Іван Лозовий також вручив всім учасникам конкурсу солодкі подарунки та пообіцяв допомагати у проведенні подібних конкурсів у майбутньому.

Музичним подарунком для всіх присутніх стала гра на піаніно викладача дитячої школи мистецтв Олега Балабана.

Андрій Гєльмінтінов, директор ЛМХМ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.