Перший урок – у художньому музеї

0
1077

До Дня знань, 1 вересня 2018 року, в художньому музеї ім. Б.К.Руднєва для учнів 6-А класу Лебединської СШ №7 вдбувся музейний урок на тему «Україна – європейська держава». За словами класного керівника – Світлани Ровенської, проведення таких нестандартних уроків розширює кругозір дітей та сприяє кращому засвоєнню інформації.

– І працівники музеїв, і вчителі до підготовки та проведення таких уроків ставляться дуже відповідально, – зазначила науковий співробітник художнього музею Алла Подвезько. – Музейні уроки для дітей дуже цікаві, по-перше, тим, що вони проводяться поза школою, у приміщенні музею, а тому і інформація учнями сприймається по-іншому. По-друге, такі уроки можуть відвідувати також батьки учнів, тоді вони знають, чим займаються їхні діти не тільки в школі, а й за її межами.

Під час уроку діти взяли участь у грі-вікторині  «В моєму серці Україна», де присутні ще раз пригадали символи нашої держави, українські звичаї, традиції, відгадували загадки, продовжували прислів’я, співали пісні. Учні доторкнулися до подій минулого та сьогодення та переконались у прагненні українського народу до вільного, щасливого, заможного життя у великій сім’ї Європейського Союзу.

Художній музей