У загальноосвітній школі № 6 не буде розміщуватися ВПУ лісового господарства

0
1085

У зв’язку з тим, що містом почала поширюватися недостовірна, неправдива інформація щодо того, що у приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 6 планується перевести ВПУ лісового господарства, 31 липня у школі № 6 зібралися педагогічні працівники, батьки учнів, які безпосередньо навчаються у цій школі. Міський голова запевнив присутніх у тому, що подібні чутки не більше, ніж вигадка, адже ніхто ніякої згоди на переведення училища у приміщення школи не давав, більше того, ніхто не надавав директору  ВПУ офіційної пропозиції про подібне, тому це є власним бажанням виключно Трояна А.Г. Директор школи Верхова В.Ю. та голова піклувальної ради школи, депутат міської ради Коваленко Д.А. запрошували Трояна А.Г. прийти на збори, але він не пристав на цю пропозицію.

Сьогодні йде війна на сході нашої держави, Сумська область є прикордонною і тому питання оборони є пріоритетними. Міська влада абсолютно не зацікавлена у закритті училища, мало того, самі запропонували варіант переміщення та збереження ВПУ на території міста Лебедина, а тому зі сторони обласної влади директору ВПУ неодноразово пропонувалося перемістити навчальний заклад у приміщення колишнього навчально-виробничого комбінату (тим паче, що там з 1980 по 2010 рр. здійснювалось навчання учнів робітничих спеціальностей). Втім, директор училища на цю пропозицію поки що не погоджується.

Варто зазначити, що наразі ВПУ лісового господарства єдине з 28 подібних закладів не має державного замовлення, а отже фінансування на набір учнів цьогоріч обласною владою не здійснюватиметься, що говорить лише про те, що держава рахує свої кошти і контролює доцільність їх використання.

Під час зборів батьки дітей, які навчаються у школі висловили свою позицію щодо ситуації, яка склалася, зокрема, говорили про те, що не мають ні намірів, ні бажання, аби їхні діти навчалися у інших школах міста, а тому заручилися підтримкою міського голови стосовно того, що ніякі політичні ігри не вплинуть на закриття школи.