Громадський проект «Я люблю своє місто»

0
1712

Наша команда – громадська організація «Місто 2.0» починає новий громадський проект «Я люблю своє місто» за підтримки небайдужих жителів Лебедина.
Пошук спонсорів для культурних проектів складний: державного фінансування немає, а бізнес-інвестиції в некомерційний проект залучити майже неможливо.
Краудфандінг сьогодні демонструє і закріплює філософію, що працює за принципом – «давайте зробимо разом», адже я прошу фінансово підтримати проект іноді абсолютно незнайомих людей.
Краундфандінг, або «народне фінансування», передбачає, що людина, яка так чи інакше пов’язана з нашим містом, може підтримати вподобану ідею за допомогою звичайної банківської картки.
Необхідно зібрати 30 000 грн. Арт-об’єкт буде подарунком рідному місту на день його народження 19 серпня і також буде служити відправною точкою для реконструкції парку ім. Полуботка.
Після закінчення збору коштів усі учасники акції будуть запрошені на флеш-моб. Сподіваюся, що найближчим часом у жителів і гостей міста з’явиться новий туристичний об’єкт, біля якого можна буде зробити гарне фото на згадку про улюблене місто Лебедин.
№ банківської картки 5168 7573 5302 9244
Чесність та підзвітність руху фінансових коштів гарантую! Дякую за довіру!
С повагою Воронов Сергій.