Децентралізація по Лебединські (оновлено)

0
1279

6 березня відбулося засідання колегії облдержадміністрації де було піднято питання про створення об’єднаної громади в Лебединському районі.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=St0Av14nL1o&feature=youtu.be&t=31m” width=”640″ height=”480″]

Також піднялося питання про  перенесення Лебединської РДА до села Курган, як заявив КЛОЧКО Микола Олексійович “Ви порушуєте закон, і це питання служби безпеки.

 

Коли чиновники розмірковують, яка різниця де зареєстрована адреса хочу навести приклад. Коли ми шукаємо адресу державних установ та підприємств то звертаємося до офіційних джерел наприклад база даних мінюсту, водимо назву установи та отримаємо адресу, але коли ми завітаємо за нею або направимо листа то отримаємо:

Повторює аналогічний запит для Районної ради і о чудово тут є приміщення:

За “почищеним” снігом ми бачимо як ходять на роботу працівники ради, а саме цікаво де тут проходять засідання районної ради?

Та на засипку будівля на думку районних депутатів  де працює майже 700 працівників:

І тому якщо на ваші запити, звернення, прохання Ви не отримали відповіді, то в чиновників офіційний повід відповісти: “Ви не на ту адресу відправили”, при чому в обох випадках.

Як запитують нас місцеві “експерти” 

Тому і хвилюють, що це ті кошти які крадуть у жителів міста, які могли піти на чистку озера, ремонт доріг, освітлення, зарплату працівників шкіл, дитячих садків.

Але в цьому є і добра новина: “Зелені чоловічки” не зможуть знайти району раду та адміністрацію, бо вони добре замаскувалися.