Компенсація пільг на перевезення та побори в школах, дві теми які обговорювали депутати.

0
668

29 січня відбулася 31 сесія Лебединнської міської ради. Бурхливі дебати викликало тільки два питання програма “Комунальний автобус” та “Про заборону збирання готівкових коштів у міських закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти”, але спочатку розглянемо питання які не викликали обговорень.

Міська програма зайнятості населення на 2018-2020 рік, ряд питань із земельних відносин(встановлення меж, затвердження технічної документації, внесення змін до попередніх рішень), зміни до Міської програми соціального захисту населення на 2017- 2021 роки.

Хочемо звернути вашу увагу на рішення “Про визначення видів безоплатних суспільно корисних робіт на території Лебединської міської ради, які виконуються як адміністративне стягнення та затвердження переліку об’єктів відбування порушниками стягнення у виді громадських робіт”
Перелік видів безоплатних суспільно корисних робіт на території Лебединської міської ради, які виконуються як адміністративне стягнення

  1. Скошування бур’янів.
  2. Благоустрій цвинтарів, територій пам’ятників загиблим воїнам, вулиць, скверів, парків, площ, стадіонів, узбіч автомобільних доріг.
  3. Заготівля дров для будівель та приміщень бюджетної сфери.
  4. Ремонт пам’ятників.
  5. Ремонт колодязів.
  6. Ліквідація несанкціонованих звалищ сміття.
  7. Ремонт парканів.
  8. Очищення території Лебединської міської ради від чагарників та сухостою.
  9. Прибирання твердих побутових відходів.
  10. Ремонт та благоустрій будівель та приміщень бюджетної сфери.

Майже 40 хвилин обговорювали питання про Міську програму компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян комунальним автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування у міському сполученні на 2018 рік. Основні тези від частини депутатів, що в програму не вписані інші перевізники крім КП “Благоустрій”, міська влада запевняла що заявок на компенсацію від перевізників  не надходило, але готові розглянути при умові  – фіксація реальної кількості перевезених пільговиків шляхом запровадження системи «електронний квиток» або відеореєстрації