Короткий огляд проектів рішень які виносяться на 28 сесію міської ради

0
1110

Короткий огляд проектів рішень які виносяться на 28 сесію міської ради

Сесія відбудеться  30 листопада  2017 року о 10 годині в актовій залі Лебединського медичного училища ім. проф. М.І. Сітенка. На даній сесію виноситься звіт міського голови плануємо вести онлайн трансляцію.

Зараз пропоную ознайомитися з розділом про ремонт доріг:

Дороги, що мають асфальтове покриття у місті Лебедині складають 40,5 км. (або 350 тис. кв. м), з ґрунтовим покриттям – 71,3 км., з бруківкою -3 км. та з бетонним покриттям – 4,2 км.

Ще в березні здійснено об’їзд кожної вулиці та складені попередні плани. До уваги приймався не тільки стан самих доріг, а й кількість проживаючих на вулиці, обсяг транспортного, в тому числі й транзитного потоку проходження по вулиці маршрутного транспорту, інше. За результатами такої роботи та виходячи із фінансової спроможності міського бюджету визначено 8 вулиць для проведення поточного (ямкового) та 4 ділянки дороги, з яких 3 по вул. Сумська та 1 по вул. Вокзальній для проведення капітального ремонту дороги. Як ви вже зрозуміли, основну увагу вирішили приділити саме капітальному ремонту, через його  якість, довговічність, та ще 3 річну гарантію.

Необхідно наголосити, що у місті багато десятиліть не проводились роботи по догляду за  узбіччями, які роками підсипались вуличним зметом через що, мають висоту  до півметра вищу самого дорожнього полотна. Тому перед початком проведення поточних та капітальних ремонтів було прийнято рішення виконати роботи з водовідведення, головною причини руйнування асфальтобетонного покриття. Так, силами КП «Комбінат благоустрою» було проведено планування узбіч по вул. Сумській, Вокзальній, Русіянова, Новопостроєна, Пушкіна, Першогвардійська, 19 серпня,  Будильська, Гастелло, Чернишевського, Кобижча. Грунт після планування обочин був використаний для підсипки вулиць з ґрунтовим покриттям. Окремо КП «Комбінат благоустрою» проведено підсипку відфрезерованою при проведенні капітального ремонту асфальтобетонною сумішшю та щебенем таких вулиць: Лісова, Кобижча, Вокзальна, Будильська, Т. Шевченка, Гудимівська, Гастелло, Новопостроєна, Першогвардійська, 19 серпня, Боднівка, Покрівська.

Станом на 01.10.2017  згідно комплексної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, енергозбереження та охорони навколишнього природного середовища м. Лебедина на 2017 рік на капітальний ремонт доріг виділено 4 579, 0  тис. грн. , на поточний – 1 254, 0  тис. грн. Для порівняння з відповідним періодом минулого року на капітальний ремонт доріг було виділено 1 648,0 тис. грн., на поточний – 2 310,0 тис. грн. Пріоритетним завданням на цей рік визначили проведення саме капітального ремонту доріг. Проведено дві тендерні закупівлі на капітальний ремонт ділянок доріг по вулиці Сумська. За результатами тендерних закупівель зекономлено коштів на суму 407,378 тис. гривень, які в свою чергу використані на поточні ремонти доріг.

Станом на 01.10.2017  за кошти міського бюджету підрядними організаціями виконано робіт з поточного та капітального ремонту доріг на загальну суму 5 833, 0 тис. грн., з яких 1 254, 0 тис. грн. – поточний ремонт та 4 579,0  тис. грн. – капітальний ремонт. Окремо використані кошти на проектні роботи, авторський та технічний нагляд в сумі 176,0 тис. грн.

У відповідному періоді минулого року загальна сума виконаних робіт складала  3 958, 307 тис. грн., з яких  капітальний ремонт – 1 648,625 тис. грн. та 2 309,682 тис. грн. – поточний ремонт.

За звітний період загальна площа відновленого дорожнього покриття складає 14 746,6 м. кв., з яких: 4500,0 м. кв. – поточний ремонт та 10246,4 м. кв. – капітальний ремонт. У відповідному періоді минулого року загальна площа відновленого дорожнього покриття складала 6998,0 кв. м., з яких 2007,0 кв. м – поточний ремонт та 4951,0 – капітальний ремонт.

У місті працювали 2 підрядні дорожні організації: ПАТ «УМБ -23» та філія «Дорбудсервіс».

Щодо ПАТ «Управління механізації будівництва №23». Виконані роботи з поточного ремонту доріг загальною площею 1 521,2 кв. м на  суму 479,0 тис. грн., по вулицях: Першогвардійська, Карпова, Т.Шевченка.

Паралельно проводились роботи з капітального ремонту вулиці Вокзальної (ділянка від приватної садиби №108 до Кургану Козацький). Відновлено дорожнє покриття загальною площею 2984,4 кв. м. на загальну суму 996,8 тис. грн.

Філія «Дорбудсервіс» ДП «Сумський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги». Виконані роботи з поточного ремонту доріг загальною площею 2979 кв. м на  суму 775,0 тис. грн. по вулицях: Сумська, площа Волі, Героїв Майдану, площа Соборна.

Паралельно проводились роботи з капітального ремонту трьох ділянок дороги по вул. Сумській. Відновлено дорожнє покриття загальною площею 7262 кв. м. на загальну суму 3 582,5 тис. грн.

Відповідно до договору гарантія на якість робіт і змонтованих конструкцій (асфальтобетонне покриття) 3 роки з моменту підписання акту виконаних робіт.

По підготовці до експлуатації доріг взимку  проведено заготівлю пісчано – сольової суміші для посипки доріг в кількості 450 т. Проводяться роботи до підготовки снігоочисного обладнання для очистки снігу – ремонт навісного обладнання (ножі, відвали).

Зауважу, що  великоваговий транспорт  – лихо для наших доріг. Тому міською владою прийнято рішення облаштування об’їзної дороги. З початку весни розпочались роботи по колишній військовій дорозі від вул. Першогвардійської (поворот до підприємства «Леол LP») до вул. Будильська та до вул. Гастелло.  Зараз вже можна говорити, що об’їзна дорога готова до пропуску великовагового транспорту. Важко недооцінити важливість цього проекту, адже ті кошти, в тому числі ваші, які ми щороку вкладаємо в капітальний та поточний ремонт доріг по місту (вулиці Першогвардійська, Карпова, пл. Соборна, Будильська, Героїв Майдану, пл. Волі, Сумська, Тараса Шевченка) будуть марно витрачені до того часу, доки наші дороги будуть рушити колеса  великоваговиків.

 

Та питання з продажу майна, соціального захисту, розробці землевпорядної документації та інші. Зупинимся на більш цікавих на нашу думку.

Заміна у виконавчому комітету міської ради замість головного лікаря Шепіля В.М., водиться Лихіцький В.В.

Унести зміни до рішення першої сесії Лебединської міської ради сьомого скликання від 12.11.2015 «Про утворення виконавчого комітету Лебединської міської ради сьомого скликання та затвердження його персонального складу», увівши до складу виконавчого комітету Лебединської міської ради Лихіцького Валерія Володимировича – директора-розпорядника ТОВ «АПК «Лебедин» та вивівши зі складу виконавчого комітету Лебединської міської ради Шепіля Владислава Михайловича – головного лікаря КУ «Лебединська центральна лікарня ім. лікаря К.О.Зільберника».

Розробка регуляторного акту про скидання стічних вод, нажаль що тільки його готовлять на осінь вісімнадцятого року.

п/п

Назва проекту Цілі прийняття проекту Строки підготовки
1. Правила прийняття стічних вод в систему каналізації  м. Лебедин Запобігання порушень у роботі мереж і споруд комунальної каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд і безпеки їх експлуатації  і забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скиданнями стічних вод підприємствами ІІІ квартал

2018

 

Здача в оренду:

2) ФОП Білодіду Миколі Анатолійовичу (місце проживання: Сумська обл., м. Лебедин,)  на 10 (десять) років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої  промисловості (категорія земель: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення), площею 0,2051 га за адресою: м. Лебедин, вул. Леоніда Батютенка, 109 А з орендною платою 14 423,66 грн./рік, що складає 5%  від нормативної грошової оцінки земель – 288 473,24 грн.

 

Продаж майна:

  1. Виставити (повторно) на продаж на аукціоні квартиру № 6, яка розташована в житловому будинку за адресою: м. Лебедин вулиця Леоніда Батютенка, 64 за методом зниження ціни продажу, встановивши початкову (стартову) ціну продажу згідно звіту про оцінку вартості об’єкта в розмірі 45070,00 гривень з урахуванням ПДВ та визначити наступні умови продажу вищезазначеного майна

          1) максимальний розмір знижки не більше 80 відсотків від початкової ціни продажу;
…..

  1. Виставити (повторно) на продаж на аукціоні металевий гараж, який розташований на прибудинковій території житлового будинку на вулиці Тараса Шевченка, 32 «А» в місті Лебедині за методом зниження ціни продажу, встановивши початкову (стартову) ціну продажу згідно звіту про оцінку вартості об’єкта в розмірі 14 880 гривень з ПДВ та визначити наступні умови продажу вищезазначеного майна :

1) максимальний розмір знижки не більше 30 відсотків від початкової ціни продажу;
…..

Та цікава українська забава встановлення меж земельних ділянок.

З більш повним переліком можливо ознайомитись на сайті міськради lebedyn.com.ua