Лебединська района рада відкрила “скриню Пандори”

0
1257

Сьогодні під час сесії депутатським корпусом Лебединської районної ради було прийнято рішення про затвердження Статуту  Лебединської центральної районної лікарні ім. лікаря К.О. Зільберника у новій редакції, що є продовженням процесу перереєстрації юридичної адреси лікарні у селі Михайлівка Лебединського району. А отже, по факту це означає перенесення юридичної адреси лікарні в село Михайлівка.

Незважаючи на думку громади міста та району, депутатів Лебединської міської ради, Сумської обласної державної адміністрації, порушуючи закони України та маніпулюючи регламентом, районна рада зуміла пропихнути це рішення. Найближчим часом це призведе до ділення міста та району, перетягування платників податків під свою юрисдикцію. При цьому всі сторони запевняють, що буде створена об’єднана територіальна громада із центром в місті Лебедині, тож виникає логічне запитання – так чому ж Лебединська районна рада так хоче “перенести” лікарню???

Головна теза міського голови  щодо цього – міська влада готова також додатково фінансувати лікарню, але спочатку потрібно провести внутрішній аудит самої лікарні на прозорість використання коштів, які будуть надані, що, ймовірно, і злякало керівництво лікарні та району.

Згадався вислів радянських часів:

В цьому році ми посадили 100 гектарів буряків, але їх з’їв довгоносик.  У наступному році ми посадимо 300 гектар буряка. Нехай він вдавиться.