Лебедин без лікарні або “Як вкрасти лікарню”. Частина 2

0
731

Можновладці разом із народними обранцями району ніяк не можуть заспокоїтися, щоби не урвати ласого шматочка у справі з Лебединською районною лікарнею.

Раніше ми розповідали: Лебедин без лікарні або “Як вкрасти лікарню” та Опромінення від мобільної вишки на даху лікарні – піклування про здоров’я лебединців?, і от знову Лебединська районна рада надумала вживати заходів, спрямованих на  “покращення та оптимізацію”.

Знову виникло бажання підзаробити на здоров’ї громадян міста і району, розмістивши на даху, який в грудні відремонтували, витративши близько 700 тис. грн., вишки мобільного зв’язку. А щоб громада міста не заважала, перереєстровують юридичну адресу в с. Михайлівка, де за планом районної державної адміністрації буцім-то створюватиметься ОТГ, після чого Лебедин та інша частина району залишиться без лікарні. Наслідком прийняття такого рішення є відтік близько 3 млн грн податків із зарплат працівників лікарні з міського бюджету (а це фінансування ремонту доріг, зарплати учителів, створення дитячих майданчиків, реконструкції водогону і т.д.). Як вміло керують лікарнею пропонуємо переглянути на фото, зроблених представниками громадських організацій:Проекти рішень можна переглянути на сайті Лебединської райради  або завантажити proekt_statut_likarni proekt_orenda_mayna.