Сформовано новий склад Громадської ради при виконавчому комітеті міської рад

0
603

21 квітня відбулися установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради. Загалом на розгляд ініціативної групи з підготовки установчих зборів було подано 18 пакетів документів. У зв’язку з тим, що у складі Громадської ради може бути не більше 35 членів, було прийнято рішення включити до складу Громадської ради усіх 18 делегованих членів.

Головою Громадської ради було обрано Сергія Демченка, за якого проголосувало 11 учасників установчих зборів. Одноголосно проголосували за Володимира Левчука як кандидатуру на посаду заступника голови Громадської ради, також одноголосно проголосували за Валентину Кричкевич – як секретаря Громадської ради.

Під час засідання учасники установчих зборів задавали питання заступнику міського голови Олені Кірєєвій та секретарю міської ради Оксані Древаль стосовно питань, які на сьогодні є досить актуальними, зокрема зміну юридичної адреси лікарні. На всі питання було надано вичерпні відповіді.

Також заступником міського голови Оленою Кірєєвою було озвучено питання стосовно Урядової програми «Доступні ліки» та її реалізації у нашому місті.