Лебедин без лікарні, або як вкрасти лікарню

0
975

Ні це не першотравневий жарт, це рішення які приймає Лебединська района державна адміністрація.

Відбулася 12 сесія районної ради на якій було прийнято рішення:

[su_document url=”http://lebedyn.org/wp-content/uploads/2017/04/proekt_zminy_statutu_likarni.doc” width=”660″ height=”700″]

проект рішення знаходиться на сайті адміністрації
завантажити можливо по посиланню:

http://lebrada.gov.ua/index.php/component/phocadownload/category/114-12-sesiya?download=1071:proekt-rishennya-12-sesiji-vii-sklikannya-pro-vnesennya-zmin-do-statutu-ku-lebedinska-tsentralna-rajonna-likarnya-im-likarya-k-o-zilbernika

Розглянемо наслідки такого рішення:

  1. При зміні адреси реєстрації лікарні, очевидно розпочнуться процеcи із оптимізації її структури, а це завжди скорочення людей. І як наслідок, ріст безробіття в місті Лебедині та скорочення податкових надходжень до міського бюджету, в структурі якого податок з доходів фізичних осіб складає близько 1,5млн грн.
  2. Згідно змін:

Пункт 9.1 розділу «Господарська, економічна і соціальна діяльність лікарні: «Лікарня відповідно до основних напрямків діяльності розробляє та затверджує структуру установи після погодження з Лебединською районною державною адміністрацією».

Райрада на свій погляд буде змінювати структуру лікарні, закриваючи та обєднуючи відділення. До думки громади Лебедин їм буде байдуже.

Майбутні дії ради це створення Михайлівської громади до якої перейде майно лікарні, що відкриває дорогу відчуження майна та його продаж.

До речі Державна субвенція з міського бюджету на утримання лікарні у 2017 році складає близько 22 млн.гривень з районного близько 19 млн грн (сума перевіряється) .